Contact
Stuur ons een bericht
Kies een kantoor
Aalst Antwerpen Antwerpen-Wilrijk Brugge Brussel Louizalaan Brussel/Bruxelles Charleroi Dendermonde Dilbeek Gent Hasselt Kortrijk Leuven Libramont Liège Lier Louvain-La-Neuve Mechelen Namur Oostende Oudenaarde Roeselare Sint-Niklaas Turnhout
Aalst
Leo De Béthunelaan 100, 9300 Aalst
kmo.aalst@acerta.be
Antwerpen
Brouwersvliet 33 B7, 2000 Antwerpen
antwerpen.centrum@acerta.be
Antwerpen-Wilrijk
Groenenborgerlaan 16, 2610 Antwerpen-Wilrijk
kmo.antwerpen@acerta.be
Brugge
Baron Ruzettelaan 5 bus 2, 8310 Brugge
kmo.brugge@acerta.be
Brussel Louizalaan
Louizalaan 123, 1000 Brussel
kmo.brussel@acerta.be
Brussel/Bruxelles
Buro & Design Center (BDC), Heizel Esplanade PB 65, 1020 Brussel-Heizel
Of kom met het openbaar vervoer. Meer info vind je op mivb.be

kmo.brussel@acerta.be
Charleroi
Espace Sud, Esplanade Magritte 5, 6010 Charleroi
pme.charleroi@acerta.be
Dendermonde
Noordlaan 148, 9200 Dendermonde
kmo.aalst@acerta.be
Dilbeek
Ninoofsesteenweg 354 A, 1700 Dilbeek
kmo.dilbeek@acerta.be
Gent
Kortrijksesteenweg 1131, 9051 Sint-Denijs-Westrem
kmo.gent@acerta.be
Hasselt
Kunstlaan 16, 3500 Hasselt
kmo.hasselt@acerta.be
Kortrijk
Meensesteenweg 2, 8500 Kortrijk
kmo.kortrijk@acerta.be
Leuven
Diestsepoort 1, 3000 Leuven
kmo.leuven@acerta.be
Libramont
Avenue Herbofin 1 B, 6800 Libramont
pme.libramont@acerta.be
Liège
Parc Artisanal 11-13, 4671 Liège
pme.liege@acerta.be
Lier
Berlaarsesteenweg 39/1, 2500 Lier
kmo.mechelen@acerta.be
Louvain-La-Neuve
Rue Fond Cattelain 2, 1435 Louvain-la-Neuve, Mont-Saint-Guibert
pme.namur@acerta.be
Mechelen
Battelsesteenweg 455 A1, 2800 Mechelen
kmo.mechelen@acerta.be
Namur
Chaussée de Liège 140-142, 5100 Namur
pme.namur@acerta.be
Oostende
Vijverstraat 47, 8400 Oostende
kmo.brugge@acerta.be
Oudenaarde
Meersbloem-Melden 46 bus 35, 9700 Oudenaarde
Kmo.oudenaarde@acerta.be
Roeselare
Ter Reigerie 11, 8800 Roeselare
kmo.roeselare@acerta.be
Sint-Niklaas
Industriepark-Noord 27, 9100 Sint-Niklaas
kmo.sint-niklaas@acerta.be
Turnhout
Parklaan 46 bus 110, 2300 Turnhout
kmo.turnhout@acerta.be
Bel een kantoor
Kies een kantoor
Aalst Antwerpen Antwerpen-Wilrijk Brugge Brussel Louizalaan Brussel/Bruxelles Charleroi Dendermonde Dilbeek Gent Hasselt Kortrijk Leuven Libramont Liège Lier Louvain-La-Neuve Mechelen Namur Oostende Oudenaarde Roeselare Sint-Niklaas Turnhout
Aalst
Leo De Béthunelaan 100, 9300 Aalst
053 82 62 95
Antwerpen
Brouwersvliet 33 B7, 2000 Antwerpen
03 206 21 78
Antwerpen-Wilrijk
Groenenborgerlaan 16, 2610 Antwerpen-Wilrijk
03 829 24 90
Brugge
Baron Ruzettelaan 5 bus 2, 8310 Brugge
050 44 39 60
Brussel Louizalaan
Louizalaan 123, 1000 Brussel
02 333 27 25
Brussel/Bruxelles
Buro & Design Center (BDC), Heizel Esplanade PB 65, 1020 Brussel-Heizel
Of kom met het openbaar vervoer. Meer info vind je op mivb.be

02 333 27 25
Charleroi
Espace Sud, Esplanade Magritte 5, 6010 Charleroi
071 47 44 62
Dendermonde
Noordlaan 148, 9200 Dendermonde
053 82 62 95
Dilbeek
Ninoofsesteenweg 354 A, 1700 Dilbeek
02 474 39 35
Gent
Kortrijksesteenweg 1131, 9051 Sint-Denijs-Westrem
09 264 12 50
Hasselt
Kunstlaan 16, 3500 Hasselt
011 24 95 80
Kortrijk
Meensesteenweg 2, 8500 Kortrijk
056 26 67 01
Leuven
Diestsepoort 1, 3000 Leuven
016 24 51 29
Libramont
Avenue Herbofin 1 B, 6800 Libramont
061 22 26 63
Liège
Parc Artisanal 11-13, 4671 Liège
04 264 48 46
Lier
Berlaarsesteenweg 39/1, 2500 Lier
015 40 42 60
Louvain-La-Neuve
Rue Fond Cattelain 2, 1435 Louvain-la-Neuve, Mont-Saint-Guibert
081 25 04 55
Mechelen
Battelsesteenweg 455 A1, 2800 Mechelen
015 40 42 60
Namur
Chaussée de Liège 140-142, 5100 Namur
081 25 04 55
Oostende
Vijverstraat 47, 8400 Oostende
050 44 39 60
Oudenaarde
Meersbloem-Melden 46 bus 35, 9700 Oudenaarde
055 20 74 67
Roeselare
Ter Reigerie 11, 8800 Roeselare
051 26 08 60
Sint-Niklaas
Industriepark-Noord 27, 9100 Sint-Niklaas
03 870 74 97
Turnhout
Parklaan 46 bus 110, 2300 Turnhout
014 40 02 40

Acerta voor werkgevers

Samen de kracht van mensen versterken

Vlekkeloze payroll services

Een loon- en personeelsadministratie die juist en tijdsefficiënt verloopt? Acerta sociaal secretariaat heeft de kennis, de ervaring en de technologie in huis om je erbij te ondersteunen. Zo kan jij je focussen op ondernemen en groeien.

Ontdek onze digitale oplossingen en support voor jouw payroll prioriteiten

Ontdek onze digitale oplossingen en support voor jouw payroll prioriteiten

Duidelijke afspraken en correcte betalingen maken tevreden medewerkers. Acerta zorgt graag mee voor een vloeiende payroll- bij eenvoudige én complexe administratie. Met advies, services en moderne applicaties. Op maat van je sector én je bedrijf.

Alle applicaties en documenten binnen handbereik

MyAcerta is je gebruiksvriendelijke en veilige online plek. Hier vind je alle sociale en modeldocumenten. Plus advies en applicaties die je loonadministratie vereenvoudigen.

Naadloos samenwerken binnen jouw systeem en strategie

We matchen onze klantvriendelijke payroll applicatie of onze modulaire software en service oplossingen met je businessmodel, systemen en processen.

Eén directe lijn voor onmiddellijke support

Digitalisering is handig, maar persoonlijk contact en menselijk inzicht blijven onmisbaar. Je dossierbeheerder is maar een telefoontje verwijderd.