Prijs: € 385,- (excl. BTW)
Via KMO-portefeuille tot 30% korting
30% korting voor publieke sector en social profit
3,5 uur opleiding Eerstvolgende startdatum: 22 maart 2021
Schrijf in Opleiding op maat aanvragenDe Belgische reglementering rond vakantiedagen is niet eenvoudig. Dat weet je als je medewerkers met hun vragen over vakantiedagen bij jou aankloppen. Een goede basiskennis is voor jou heel belangrijk. Deze opleiding 'Vakantierechten berekenen' loodst je op een pragmatische manier door de basisbegrippen.
Na deze opleiding beheers je de reglementering over het berekenen van vakantierechten, zowel in dagen als in uren. Ook de herrekening van vakantierechten wanneer medewerkers wijzigen van prestatiebreuk heeft voor jou geen geheimen meer.
Basisbegrippen rond vakantierechten berekenen
Berekening vakantieduur arbeiders-bedienden
Algemene principes decemberverrekening
Jeugd- en seniorvakantie
Deze module 'Vakantierechten berekenen' maakt deel uit van de opleiding: Sociaal recht in de praktijk ONLINE (12 modules)
Dit is module 5 van de 12-daagse opleiding Sociaal recht in de praktijk ONLINE. In deze diepgaande basisopleiding komen alle facetten van de sociale wetgeving die je dagelijks gebruikt in je functie als medewerker op de personeelsdienst aan bod. Je kan inschrijven voor
Via ‘ZOOM’ met ruimte voor interactie en praktijkvoorbeelden.
Opleiding volgen is intensief, zeker online. Daarom houden we op regelmatige tijdstippen een pauze.
Manager Acerta Legal, Reward en Opleidingen
Legal trainer consultant
Senior legal consultant publieke sector
Legal trainer - senior consultant publieke sector
Legal trainer consultant
De Vlaamse overheid subsidieert tot 30% van je opleiding. Voor meer info surf naar www.kmo-portefeuille.be. Erkenningsnummer Acerta Consult: DV.O105287
Deze opleiding vertegenwoordigt 3.5 uur.
Ben je werkzaam in de publieke sector of de social profit? Dan geniet je 30 % korting op deze opleiding. Duid je sector aan bij inschrijving en de korting wordt verrekend op je factuur.
Deze opleiding is erkend door het Instituut van de Acountants en de Belastingconsulenten (IAB).
Deze opleiding vertegenwoordigt 3.5 uur.
Deze opleiding is erkend door het Beroepsinstituut van Erkende Boekhouders en Fiscalisten (BIBF).
Deze opleiding vertegenwoordigt 3.5 uur.