Prijs: € 855,- (excl. BTW)
2 dagen opleiding Eerstvolgende startdatum: 26 februari 2024
Schrijf in Opleiding op maat aanvragenDe sociale wetgeving in lokale besturen correct toepassen, is niet eenvoudig. Zeker niet als je net start op de personeelsdienst. Je moet immers rekening houden met specifieke wettelijke regels voor vast benoemden, op proef benoemden en contractuelen.
Tijdens deze 2 dagen krijg je een goed overzicht van de basisprincipes, ideaal om de eerste noodzakelijke basiskennis op te doen.
Heb je al een goede basiskennis en ook wat ervaring, dan kan je die verdiepen met de opleiding Sociaal recht in de praktijk voor lokale besturen.
Deze training is interactief, zodat je vlot de link legt tussen wat je bij ons leert en wat er in jouw organisatie in de praktijk gebeurt. Breng daarom gerust eigen vragen en cases mee. Bovendien is er ruimte om ervaringen uit te wisselen met collega’s uit andere besturen en zo een nuttig netwerk uit te bouwen.
Let op: voor de online sessies wordt deze opleiding van twee dagen opgesplitst in vier halve dagen
Deze opleiding is vooral bestemd voor medewerkers die op zoek zijn naar een sociaal-juridisch overzicht: